Lezajlott speciál CAC kiállításunk
2012. május 26-án szombaton lezajlott egyesületünk 2012. évi speciál CAC kiállítása a komáromi Monostori Erődben. A kiállításra 60 kutyát neveztek be gazdáik. A világhírű amerikai alaszkai malamut tenyésztő és bíró, Mrs. Nancy Russell bírált. A bírónő a kutyákat igen alaposan megtapogatta, többször megmozgatta, és leíró bírálatot is adott. Mindez azt eredményezte, hogy 6 órányi bírálat után, este 20 órára lett vége a kiállításunknak.
BIS: Kaila's Rogue Commando szibériai husky kan (Tenyésztő: Pauline and Richard Price, tulajdonos: Nagy Teodóra,  Zaja Fanni,  Zaja Kitti)
Res.BIS: BradPitt Del Lago Degli Orsi alaszkai malamut kan (Tenyésztő: Gloria Urbani, tulajdonos: Ivana Lysakova)
BIS III.: Quest For Glory Of Severnaya-sam samoyed kan (Tenyésztő: Kámán Gyula, tulajdonos: Nagy Nikoletta)

A kiállítás szponzora a CANUN petfood volt.
Köszönjük mindenkinek a részvételt, támogatást és a segítséget a rendezvény lebonyolításában.
Részletes eredménylista hamarosan.
Márton Zsuzsa fotói
 
sitemap