Speciál CAC kiállítás szánhúzókutyáknak

Nevezési statisztika - Statistic ÚJ! NEW!

A SPECIÁL CAC KIÁLLÍTÁS HELYSZÍNE SZINTÉN A 3-AS BÍRÁLATI KÖRNÉL LESZ, AHOL DÉLELŐTT A SZÁNHÚZÓKAT BÍRÁLJÁK A CACIB-on.


A szilvásváradi  CACIB kiállítás területén, április 24-án vasárnap   délben   kerül   megrendezésre   klubunk 2011. évi  speciál  CAC kiállítása.  A speciál CACon bírál: Ron Menaker az  Amerikai  Kennelklub  elnöke, aki a 2011. szeptemberi hollandiai Európa-kiállításon a szibériai husky kanokat fogja bírálni,  a 2012. évi salzburgi világkiállításon pedig a samoyed fajtabíró lesz.
A szánhúzókutyás speciál CAC kiállítás meghosszabbított nevezési határideje:
április 18.

ONLINE nevezés
ONLINE entry
ONLINE Meldung
A speciál CAC kiállítás mellett tenyészszemlét is rendezünk szánhúzókutyáknak, melyre a helyszínen kell nevezni. Bírál: Erdős László. Tenyészszemle nevezési díj: 6000 Ft / kutya, melyet a helyszínen kell befizetni a szánhúzókutyás speciál CAC kiállítás bírálati körénél.
Kérjük elhozni a kutya törzskönyvét, oltási könyvét, és az esetlegesen meglévő szűrési eredményeket is.

A délelőtti szilvásváradi nemzetközi  kutyakiállításon a szánhúzókat bírálja: Roberto Vélez Pico (PR)
További információk a CACIBról: http://www.szilvasvaradcacib.hu/
NEVEZÉS A CACIB KIÁLLÍTÁSRA LEZÁRULT.
A  CACIBon  kvalifikációt  lehet  szerezni  a  2012. évi Crutfs-ra.
A szilvásváradi CACIB fődíja – Szuper Best in Show :
A kiállításon hagyományosan a 2 nap legszebb bébi,- kölyök,- fiatal,- veterán és BIS kutyája (azaz 9 kutya) konkurál egy elit származású lipicai lóért. A leendő tulajdonos a ló aukción történő értékesítéséből befolyt összeg 50%-át kapja, a fennmaradó 50%-kal a felajánló rendelkezik, melyet állatvédelmi célokra használ fel.

 
sitemap